CARIERE

S&T Medtech

Alatura-te echipei S&T Medtech

    S&T Medtech (fosta GADA Group Romania) este in permanenta cautare de persoane care combina experienta in domeniu cu dorinta de a evolua, avand o capacitate mare de implicare si un spirit competitiv, comunicativ si pozitiv. Daca aveti experienta necesara si credeti ca puteti contribui la cresterea brandului S&T Medtech alaturandu-va echipei noastre, trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa office@snt-medtech.ro mentionand postul vizat si va vom include in sistemul nostru de analiza a aplicatiilor primite.

SPECIALIST VANZARI ECHIPAMENTE MEDICALE

CANDIDATUL IDEAL:

  • studii superioare, preferabil: bioinginerie medicala, automatica/electronica, medicina/economie sau domenii conexe
  • cunostinte avansate de limba engleza
  • operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • gandire creativa si analitica: capacitatea de a evalua situatii cu precizie si de a gasi oportunitati in medii/situatii complexe
  • comunicare si abilitati de relationare, capacitate de a lucra in echipa angajament si orientare in cariera pe termen lung
  • auto-motivare, incredere in sine, persuasiune si dorinta de a performa
  • disponibilitate si dorinta de a calatori
  • permis de conducere (fara incidente)

    Este considerat un plus:
    + experienta dovedita in vanzari
    + portofoliu activ de clienti
    + studii in management-ul afacerii
    + retea de contacte relevante

    RESPONSABILITATI

  • realizeaza prezentari si demonstratii clinice pentru promovarea echipamentelor si solutiilor medicale in sectoarele public si privat
  • initiaza, dezvolta si mentine relatiile cu liderii de opinie si clientii
  • intocmeste studii de analiza a pietei si segmentarea clientilor
  • raspunde de prospectarea continuua si de identificarea oportunitatilor din piata
  • furnizeaza solutii tehnice pentru specialistii din domeniu
  • participa la evenimentele de promovare organizate de companie (congrese, workshop-uri, expozitii si alte evenimente)
  • pregateste ofertele si documentatiile tehnice pentru licitatiile publice

    BENEFICII

  • mediu de lucru extrem de dinamic si interesant, acces constant la inovatiile din domeniul medical;
  • echipa de management cu multi ani de experienta profesionala. Acest lucru garanteaza un transfer constant de cunostinte si oportunitati de dezvoltare in cariera, pe termen lung;
  • pachet salarial atractiv;

APLICA ACUM !

Choose language